pl en

Produkt miesiąca - Lipiec 2024

Produkt miesiąca - Lipiec 2024

Spawarka Rogue ET 230 AC/DC

 

Rogue ET 230iP AC/DC to przenośne, wysokiej jakości profesjonalne urządzenie spawalnicze TIG AC/DC, charakteryzujące się zaawansowanymi parametrami łuku spawalniczego. Idealnie nadaje się do spawania stopów aluminium, stali nierdzewnej i węglowej.

Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika z 5-calowym kolorowym wyświetlaczem oferuje nową funkcjonalność, umożliwiającą szybkie i łatwe ustawianie parametrów spawania. Urządzenie jest przeznaczone do spawania materiałów o różnej grubości.

Konfigurowalne kształty fal (prostokąt, łagodny prostokąt, sinusoida, trójkąt) pozwalają na zoptymalizowane wprowadzanie ciepła, co zapewnia głębokie przenikanie w przypadku grubszych metali oraz niski poziom zniekształceń w przypadku cienkich blach. Funkcja pulsowania, dostępna zarówno w trybie TIG DC, jak i AC, zapewnia lepszą kontrolę jeziorka spawalniczego, umożliwiając spawaczowi dostosowanie łuku do różnych zastosowań. Zajarzanie łuku TIG jest zoptymalizowane pod kątem wybranej średnicy i typu elektrody wolframowej.

Trwała konstrukcja obudowy łączy solidność i funkcjonalność z wieloma punktami podnoszenia, co zapewnia łatwą manewrowość zarówno w zastosowaniach warsztatowych, jak i terenowych.

 

 


Spawarka Renegade VOLT ES 200i

 

ESAB Renegade VOLT ES 200i to przenośna, bezprzewodowa spawarka akumulatorowa do spawania elektrodami otulonymi MMA oraz TIG z zajarzaniem Live TIG. Oferuje wszechstronność dzięki możliwości pracy na zasilaniu akumulatorowym, sieciowym lub w trybie hybrydowym/AMP+.

Spawarka jest zasilana akumulatorami 6 Ah, 9 Ah i 12 Ah firmy DeWALT typu FlexVOLT. Renegade VOLT zapewnia wystarczającą moc, pozwalając na spawanie średnio 33 elektrod podczas spawania stali konstrukcyjnej na jednym ładowaniu zestawu czterech dołączonych akumulatorów 12 Ah*.

Renegade VOLT to wysoce wydajne urządzenie, idealne dla mobilnych spawaczy pracujących w odległych lub trudno dostępnych miejscach, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. W trybie hybrydowym/AMP+ urządzenie uzupełnia jednofazowe zasilanie sieciowe 230 V o zasilanie akumulatorowe, co zapobiega zadziałaniu mniejszych bezpieczników (np. 10 A, 16 A) lub zapewnia większą moc wyjściową podczas spawania przy zasilaniu 120 V.

Renegade VOLT charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją klasy przemysłowej z trwałą, odporną na uderzenia obudową i wieloma punktami podnoszenia, co ułatwia obsługę i transport w terenie. Jasny, intuicyjny interfejs użytkownika z kolorowym ekranem, zaprojektowany do użytku na zewnątrz, nawet w warunkach bezpośredniego światła słonecznego, zawiera wskaźnik stanu akumulatorów oraz kalkulator pozostałego czasu spawania.

Ta mocna spawarka oferuje najwyższą jakość łuku dzięki specjalnym funkcjom, takim jak Hot Start, Arc Force, pamięć i tryb spawania elektrodami celulozowymi (6010), aby zoptymalizować wydajność pod kątem indywidualnych preferencji użytkownika.


Przyłbica automatyczna Savage A50 Lux Air

 

W Savage A50 LUX zastosowano sprawdzone rozwiązania z przyłbicy spawalniczej Sentinel A60, aby zapewnić rzeczywiste odwzorowanie kolorów OpTCS przy doskonałej przejrzystości zgodnej z klasą optyczną 1/1/1/1 EN. Filtr ADF posiada prosty, intuicyjny panel sterowania, umożliwiający kontrolę nad kluczowymi funkcjami związanymi z różnymi rodzajami spawania, oferując szeroki wybór stopni zaciemnienia oraz 5-stopniową regulację opóźnienia i czułości.

Dodatkowym atutem zwiększającym uniwersalność przyłbicy Savage A50 LUX jest podwójna lampa robocza LED o mocy 50 lumenów, wbudowana za formowaną przednią szybką ochronną. Lampa robocza jest zasilana oddzielną baterią typu AA, która cechuje się długą żywotnością dzięki zintegrowanemu czujnikowi łuku, który wyłącza lampę w przypadku wykrycia łuku lub intensywnego światła.

Nagłowie Halo, zastosowane w przyłbicy Savage A50 LUX, to rozwiązanie z 5-punktową regulacją, takie samo jak w przyłbicy Sentinel A60, zapewniające komfort i doskonałe dopasowanie.

Przyłbica Savage A50 Lux wyróżnia się:

 • Lampa robocza LED z dedykowanym czujnikiem łuku
  i zasilaniem
 • Łatwo dostępny przycisk zasilania lampy roboczej
  LED i oddzielny zewnętrzny przycisk trybu szlifowania
 • Pole widzenia filtra ADF: 100 x 60 mm (3,94 x 2,36 cala)
  z wewnętrznie regulowanymi przyciskami
 • Zakres stopnia przyciemnienia: DIN 3/5–13
 • Szybka z filtrem True-Color ESAB OpTCS firmy ESAB
 • Czujniki łuku: 4
 • Krótki czas przełączania 0,07 milisekundy
 • Wymienna bateria CR2450
 • Diody LED sygnalizujące niski poziom baterii i tryb
  szlifowania

 

Kontakt

EKOD sp. z o.o.
Siedziba w Gdyni
NIP: 9581680974
81-061 Gdynia, Hutnicza 36
woj. pomorskie
Tel.: 58 623-61-18
e-mail: ekod@ekod.com.pl
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
Soboty od 8.00 do 13.00

Oddział w Gdańsku
80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 35
Tel. 58 301 24 18
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Soboty nieczynne

Formularz kontaktowy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO