pl en

PRODUKT MIESIĄCA-WRZESIEŃ

PRODUKT MIESIĄCA-WRZESIEŃ

PRZECINARKA PLAZMOWA HANDY PLASMA 35 I 45

Przecinarka plazmowa Esab Handy Plasma 35 i 45

Lekkie i przenośne źródła prądu do cięcia plazmowego z jednofazowym zasilaczem 230V, 50/60Hz.Bardzo proste w obsłudze urządzenia z kolorowym panelem LCD i płynną regulacją za pomocą jednego pokrętła.

Brak konieczności regulacji przepływu powietrza, ponieważ urządzenie automatycznie wykrywa ciśnienie wlotowe i wylotowe. Automatyczny system opóźnia przepływ powietrza po zakończeniu cięcia, co przekłada się na wydłużenie żywotności materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach:

 • HandyPlasma 35i
  Zalecana grubość cięcia = 6mm
  Maksymalna grubość cięcia = 12mm

 • HandyPlasma 45i
  Zalecana grubość cięcia = 10mm
  Maksymalna grubość cięcia = 16mm

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

 


ELEKTRODY OTULONE GOLDROX

Elektrody rutylowe typu 6013 OK GoldRox odznaczają się wspaniałą wydajnością w codziennych zadaniach spawania ręcznego, umożliwiając ich skuteczne wykonywanie spawaczom, bez względu na poziom umiejętności.

Główne zalety elektrod GoldRox to przede wszystkim:

 • łatwe zajarzanie łuku
 • bardzo łatwe usuwanie żużlu
 • minimalna ilość odprysków podczas spawania
 • imponująca wydajność niezależnie od pozycji spawania
 • poręczne opakowania

W sprzedaży dostępne są elektrody w średziny:

 • 2,0 x 300 mm
 • 2,5 x 350 mm
 • 3,2 x 350 mm

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

 


SPAWARKA REBEL 205 AC/DC

 

Spawarka Rebel 205 AC/DC firmy Esab. Wieloprocesowe urządzenie do spawania metodami MIG, drutem rdzeniowym, elektrodą otuloną MMA, metodą TIG DC oraz TIG AC. Sprawdza się nawet do spawania aluminium. Pierwsza na rynku naprawdę wielofunkcyjna spawarka, do wszystkich procesów, posiada trwała, przenośną obudowę, co oznacza, że umożliwia spawanie w każdych warunkach.

 • Prawdziwa wszechprocesowość—znakomite walory użytkowe w przemysłowych zastosowaniach spawania MIG, drutem rdzeniowym, MMA (w tym elektrodami 6010), DC TIG i AC TIG.
 • Zaawansowane funkcje AC TIG, takie jak zajarzenie wysoką częstotliwością, regulacja częstotliwości w zakresie do 400Hz, rozszerzona regulacja balansu i przesunięcia oraz tryb dwuprądowy. Podczas spawania DC TIG dostępny jest także tryb impulsowy do 500Hz.
 • sMIG—wyjątkowa funkcja sMIG(„smart MIG”) nieustannie „uczy się” techniki pracy spawacza i dostosowuje do niej, aby zapewnić stabilność łuku i za każdym razem uzyskać spoiny o wysokiej jakości. Zwiększa ona także wydajność pracy doświadczonych spawaczy i skraca czas opanowania tajników urządzenia przez osoby nowe w branży.
 • Bezkonkurencyjna łatwość przenoszenia i trwałość —ważąc zaledwie 25,5kg Rebel™ EMP 205ic AC/DC w obudowie na kółkach z5uchwytami jest wstanie poradzić sobie z każdym zadaniem w dowolnym miejscu w warsztacie lub na placu budowy.
 • Wielojęzyczny wyświetlacz TFT —bogaty w funkcje RebelEMP 205ic AC/DC oferuje 4 programowalne pozycje pamięci na każdy proces, wielojęzyczne menu, regulację trim, regulację indukcyjności, regulację przed-i po wypływu oraz ustawienia spawania punktowego, umożliwiając precyzyjne przygotowanie do zadania pod kątem jak najlepszych efektów pracy.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym


SPAWARKA ROGUE ES ORAZ ROGUE ES PRO

Rogue to solidne i trwałe źródła prądu spawania dla zawodowych spawaczy. Urządzenia odznaczają się najwyższej klasy wydajnością spawania i niezawodnością dzięki użyciu najnowszych zdobyczy energoelektroniki oraz sterowania cyfrowego, które stabilizuje łuk spawalniczy z najwyższą precyzją.

Rogue dostarczają zrównoważony i stabilny prąd stały DC, który umożliwia spawanie różnych rodzajów metali, takich jak stal stopowa i niestopowa, stal nierdzewna i żeliwo. Funkcje Arc Force oraz Hot Start można regulować, aby idealnie dostosować dynamikę łuku do danego zadania. Wszystkie funkcje sterowane są mikroprocesorem, który zapewnia najwyższe w swojej klasie parametry spawania w całym zakresie prądu urządzenia. Urządzenia Rogue można używać z elektrodami o średnicy do 4,0 mm.

Rogue z łatwością radzi sobie ze spawaniem metodą TIG przy użyciu zajarzenia Live TIG. Po wyposażeniu urządzenia w opcjonalny uchwyt TIG z wbudowanym zaworem gazu oraz butlę z gazem, można śmiało przystępować do spawania stali niestopowej lub nierdzewnej, z materiałem dodatkowym lub bez.

Głównie zalety urządzeń to:

 • Doskonała charakterystyka łuku — płynne, stabilne działanie.
 • Zgodność z agregatami — nadaje się do zasilania z agregatu prądotwórczego (zalecana moc 7 kW).
 • Łatwość obsługi — ustawiasz tylko prąd spawania i możesz oczekiwać znakomitych efektów.
 • Praktyczna konstrukcja — źródło prądu spawania jest łatwe w przenoszeniu i można go używać niemal w dowolnym miejscu.
 • Wytrzymałość mechaniczna — IP23S przystosowana do warunków w warsztacie lub na placu budowy.
 • PFC stabilizuje łuk i uodparnia go na wahania parametrów zasilania, nawet w przypadku podłączania do przedłużaczy o długości do 100 m (tylko wersja PRO).

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

Kontakt

EKOD sp. z o.o.
Siedziba w Gdyni
NIP: 9581680974
81-061 Gdynia, Hutnicza 36
woj. pomorskie
Tel.: 58 623-61-18
e-mail: ekod@ekod.com.pl
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
Soboty od 8.00 do 13.00

Oddział w Gdańsku
80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 35
Tel. 58 301 24 18
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Soboty nieczynne

Formularz kontaktowy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO