pl en

Profesjonalny serwis

Witaj w Ekod – profesjonalnym punkcie eliminacji usterek! Świadczymy usługę przeglądu każdego typu spawarek oraz zapewniamy dostęp do podzespołów i części zamiennych. Przeprowadzamy pomiary i walidację urządzeń spawalniczych, na przykład węży. Oprócz tego, nasz serwis zajmuje się także naprawą osprzętu gazowego. Przywrócimy Twój sprzęt do użytku, a Ty nie będziesz zmuszony przerywać pracy na długo.

Skuteczna naprawa spawarek

Sprzęty gazowe są niezwykle mocne i wydajne, ale nawet niezawodny sprzęt może ulec awarii. W przypadku braku pozytywnej walidacji, naprawa spawarek to korzystniejsze rozwiązanie niż zakup nowych urządzeń. Nasz serwis przeprowadzi przegląd, pomiary, renowację systemów elektronicznych, wymianę głowic spawalniczych MIG/MAG oraz innych komponentów.

Usuwamy usterki, takie jak:

  • Rozpryski metalu,
  • Uszkodzony inwertor,
  • Dysfunkcje węży i przewodów,
  • Przegrzewanie się spawarki,
  • Przyklejona elektroda,
  • Problem z zasilaniem.

Profesjonalna walidacja urządzeń spawalniczych

Właściwy osprzęt powinien być wydajny i bezpieczny. Zgodnie z przepisami UE, spawarki i inne ich elementy, na przykład węże, muszą być poddane kalibrowaniu raz w roku. Korzystamy z profesjonalnych metod, które pozawalają nam na precyzyjne przeprowadzenie pomiarów. Dzięki temu możliwa jest dokładna walidacja urządzeń spawalniczych.

Prowadzimy Autoryzowany Serwis renomowanej marki spawarek ESAB. W razie nieprawidłowości wykrytych w czasie przeglądu, dokonamy również napraw gwarancyjnych lub pogwarancyjnych produktów innych firm.

Elektryczne pomiary urządzeń spawalniczych i przegląd węży spawalniczych

W wyniku eksploatacji osprzęt gazowy może się zniszczyć. Umów się do serwisu na okresowy przegląd węży spawalniczych i innych urządzeń, aby dokonać pomiaru szczelności i wytrzymałości. Niezależnie od wieku i marki, warto regularnie sprawdzić poszczególne parametry. Dzięki naszej walidacji upewnisz się, że Twój sprzęt spełnia wymogi prawne, a także, czy nie potrzebuje naprawy.

Autoryzowany serwis spawarek

Działamy w branży od ponad 30 lat. W serwisie Ekod sprawdzisz stan swoich węży oraz dokonasz ich pomiaru. Serwisujemy między innymi uchwyty spawalnicze MIG/MAG, uchwyty elektryczyne, zaciski masowe, palniki gazowe, reduktory, oraz przewody. Mamy też wózki przeznaczone do transportu butli gazowych. Zapewniamy atesty sprzętu zatwierdzone certyfikatem.

Więcej szczegółowych informacji na temat przeglądu, walidacji i naprawy urządzeń uzyskasz w rozmowie z naszym konsultantem. Zapewniamy fachową diagnostykę, terminową realizację zlecenia oraz profesjonalne podejście. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

E-mail: serwis@ekod.com.pl

Telefon: 516-149-676

Szkolenia i serwis
Szkolenia i serwis
Dzierżawa butli gazowych
Dzierżawa butli gazowych
Dzierżawa urządzeń
Dzierżawa urządzeń
Regeneracja sprzętu
Regeneracja sprzętu
Serwis posprzedażowy
Serwis posprzedażowy
Usługi transportowe
Usługi transportowe

Kontakt

EKOD sp. z o.o.
Siedziba w Gdyni
NIP: 9581680974
81-061 Gdynia, Hutnicza 36
woj. pomorskie
Tel.: 58 623-61-18
e-mail: ekod@ekod.com.pl
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
Soboty od 8.00 do 13.00

Oddział w Gdańsku
80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 35
Tel. 58 301 24 18
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Soboty nieczynne

Formularz kontaktowy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO