pl en

Produkt miesiąca - Czerwiec 2023

Produkt miesiąca - Czerwiec 2023

SPAWARKA ROGUE ES ORAZ ROGUE ES PRO

Rogue to solidne i trwałe źródła prądu spawania dla zawodowych spawaczy. Urządzenia odznaczają się najwyższej klasy wydajnością spawania i niezawodnością dzięki użyciu najnowszych zdobyczy energoelektroniki oraz sterowania cyfrowego, które stabilizuje łuk spawalniczy z najwyższą precyzją.

Rogue dostarczają zrównoważony i stabilny prąd stały DC, który umożliwia spawanie różnych rodzajów metali, takich jak stal stopowa i niestopowa, stal nierdzewna i żeliwo. Funkcje Arc Force oraz Hot Start można regulować, aby idealnie dostosować dynamikę łuku do danego zadania. Wszystkie funkcje sterowane są mikroprocesorem, który zapewnia najwyższe w swojej klasie parametry spawania w całym zakresie prądu urządzenia. Urządzenia Rogue można używać z elektrodami o średnicy do 4,0 mm.

Rogue z łatwością radzi sobie ze spawaniem metodą TIG przy użyciu zajarzenia Live TIG. Po wyposażeniu urządzenia w opcjonalny uchwyt TIG z wbudowanym zaworem gazu oraz butlę z gazem, można śmiało przystępować do spawania stali niestopowej lub nierdzewnej, z materiałem dodatkowym lub bez.

Głównie zalety urządzeń to:

 • Doskonała charakterystyka łuku — płynne, stabilne działanie.

 • Zgodność z agregatami — nadaje się do zasilania z agregatu prądotwórczego (zalecana moc 7 kW).

 • Łatwość obsługi — ustawiasz tylko prąd spawania i możesz oczekiwać znakomitych efektów.

 • Praktyczna konstrukcja — źródło prądu spawania jest łatwe w przenoszeniu i można go używać niemal w dowolnym miejscu.

 • Wytrzymałość mechaniczna — IP23S przystosowana do warunków w warsztacie lub na placu budowy.

 • PFC stabilizuje łuk i uodparnia go na wahania parametrów zasilania, nawet w przypadku podłączania do przedłużaczy o długości do 100 m (tylko wersja PRO).

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym


SPAWARKA RENEGADE 1ph ES/ET

 

 

Renegade ES to profesjonalne jednofazowe urządzenie do spawania metodami MMA i Live TIG wyposażone we wzmocnioną obudowę o stopniu ochrony IP23 umożliwiającą eksploatację w ciężkich warunkach. Mocny pasek do przenoszenia i rozmieszczenie wielu punktów zaczepuułatwiają transportowanie urządzenia w dowolne miejsce. Dodatkowo wbudowany aktywny korektor PFC zapewnia stabilne spawania, nawet przy stosowaniu długich przedłużaczach (do 100 m).
Konstrukcja urządzeń Renegade ES zapewnia najwyższą jakość spawania przy użyciu dowolnego rodzaju elektrod, w tym celulozowych 6010. Użytkownik ma bezpośredni dostęp do parametrów i przycisków pamięci, co bardzo ułatwia obsługę maszyny.

 • Wzmocniona obudowa o stopniu ochrony IP23 pozwalająca na eksploatację w pomieszczeniachi na zewnątrz
 • Do profesjonalnego spawania metodą MMA elektrodami ośrednicy do 4 mm
 • Korektor PFC zapewniający stabilność łuku nawet przy bardzo długich kablach zasilających (do 100 m)
 • Funkcja Hot Start zapewnia dodatkowy początkowy wzrost mocy, umożliwiając uzyskanie maksymalnej wydajności spawania elektrodami
 • Czytelny iłatwy wobsłudze panel —większa precyzja ustawień imniej przestojów
 • Regulacja funkcji Hot start iArc Force pozwalająca optymalnie wyregulować łuk
 • Możliwość zapamiętania parametrów spawania w3własnych, łatwo dostępnych programach
 • W zestawie uchwyt elektrody ESAB Handy 200

Renegade ET to profesjonalne jednofazowe urządzenie do spawania metodami TIG i MMA, z zajarzeniem wysoką częstotliwością HF, wyposażone są w wzmocnioną obudowę o stopniu ochrony IP23 umożliwiającą eksploatację w ciężkich warunkach. Mocny pasek do przenoszenia i rozmieszczenie wielu punktów zaczepu ułatwiają transportowanie urządzenia w dowolne miejsce.
Model Renegade ET ma wbudowany aktywny korektor PFC, który zapewnia idealnie stabilną pracę nawet przy niskiej wartości napięcia zasilania i bardzo długich przedłużaczy (nawet 100 metrów).
Priorytetem w tej rodzinie urządzeń jest najwyższa jakość wykonywanych prac spawalniczych. Dodatkowo spawacz ma bezpośredni dostęp do bogatego zbioru parametrów na prostym i intuicyjnym interfejsie użytkownika, co bardzo ułatwia obsługę.

 • Wzmocniona obudowa o stopniu ochrony IP23 pozwalająca na eksploatację w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Korektor PFC zapewniający stabilność łuku nawet przy bardzo długich kablach zasilających (do 100 m)
 • Czytelny iłatwy wobsłudze panel —większa precyzja ustawień imniej przestojów
 • Funkcja spustu trybu dwuprądowego umożliwia przełączanie między dwoma poziomami prądu wyjściowego, od których zależy energia liniową iwielkość jeziorka spawalniczego
 • Modułowy system umożliwiający podłączenie chłodnicy cieczy iwózka bez użycia narzędzi
 • W komplecie uchwyt TIG ESAB SR-B

Rustler MIG PRO Compact

 

Kompaktowe inwertorowe urządzenia Rustler MIG PRO to najlepszy wybór dla najbardziej typowych wyzwań spawalniczych. Wyposażone w najnowszą technologię inwertorową łączą niskie zużycie energii ze zoptymalizowaną wydajnością spawania.
Rustler jest gotowy do spawania większości popularnych materiałów bazowych dzięki zoptymalizowanym programom do spawania stali węglowej, stali nierdzewnej, stopów aluminium oraz lutospawania drutami litymi i rdzeniowymi. Stabilne podawanie drutu zapewnia solidny i niezawodny mechanizm podający z 4-rolkowym układem napędowym Model synergiczny umożliwia pracę poprzez ustawienie grubości materiału w celu uzyskania idealnie zrównoważonych parametrów spawania, pozwalając nawet mniej doświadczonym spawaczom na wykonanie optymalnych spoin.
Niezawodną obudowę wyposażono w uniwersalny system przechowywania dodatkowych akcesoriów oraz części eksploatacyjnych stosowanych na stanowisku spawalniczym. Do dodatkowych funkcji należą: okienko inspekcyjne, oświetlona od wewnątrz komora, uchwyt na palnik i układ prowadzenia kabli, co zapewnia wydajne i wygodne środowisko pracy.

 • Pracuj wydajniej dzięki wysokiemu cyklowi pracy przy znamionowym prądzie wyjściowym
 • Intuicyjny panel z bezpośrednim dostępem do ustawień parametrów skraca czas regulacji parametrów wyjściowych
 • Trwała obudowa z elastycznym systemem przechowywania akcesoriów sprawia, że maszyna jest mobilną stacją roboczą
 • Wizjer inspekcyjny i oświetlenie komory zapewniające lepszą widoczność i krótsze czasy przestoju
 • Wyjątkowe parametry łuku spawalniczego, zoptymalizowane pod kątem najczęściej stosowanych materiałów bazowych, przyczyniają się do zmniejszenia nakładu prac po spawaniu
 • Mechanizm podający premium 4WD (Ø 38 mm) zapewniający stabilny posuw i wysoką trwałość części eksploatacyjnych
 • Spawanie metodą MMA oznacza możliwość stosowania różnych typów elektrod otulonych

 

 

Kontakt

EKOD sp. z o.o.
Siedziba w Gdyni
NIP: 9581680974
81-061 Gdynia, Hutnicza 36
woj. pomorskie
Tel.: 58 623-61-18
e-mail: ekod@ekod.com.pl
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
Soboty od 8.00 do 13.00

Oddział w Gdańsku
80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 35
Tel. 58 301 24 18
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Soboty nieczynne

Formularz kontaktowy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO