pl en

Produkt miesiąca - Listopad 2023

Produkt miesiąca - Listopad 2023

Spawarka kompaktowa Rustler EM 253C

Urządzenia inwertorowe Rustler MIG stanowią najlepszy wybór dla najczęstszych wyzwań związanych ze spawaniem. Wyposażone w najnowszą technologię inwertorową, zapewniają niskie zużycie energii oraz zoptymalizowaną wydajność spawania. Dzięki zoptymalizowanym programom spawania stali węglowej, stali nierdzewnej, stopów aluminium oraz lutospawania drutami litymi i rdzeniowymi, Rustler jest gotowy do spawania większości popularnych materiałów bazowych. Stabilny podajnik drutu z dwiema rolkami gwarantuje niezawodność i solidność mechanizmu.

Urządzenie jest wyposażone w niezawodną obudowę z uniwersalną skrzynką narzędziową, która umożliwia użytkownikom przechowywanie i ochronę dodatkowych narzędzi oraz części eksploatacyjnych. Dodatkowe funkcje obejmują okienko inspekcyjne, oświetloną komorę wewnętrzną, uchwyt na palnik oraz układ prowadzenia kabli, co zapewnia wydajne i wygodne środowisko pracy. Rustler MIG to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych spawaczy, które spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Głównie zalety urządzeń to:

 • Zwiększ swoją wydajność dzięki wysokiemu cyklowi pracy przy znamionowym prądzie wyjściowym.
 • Intuicyjny panel umożliwia łatwą konfigurację urządzenia.
 • Trwała obudowa z elastycznym systemem przechowywania akcesoriów sprawia, że maszyna staje się mobilną stacją roboczą.
 • Wizjer inspekcyjny i oświetlenie komory zapewniają lepszą widoczność oraz skracają czasy przestoju.
 • Wyjątkowe parametry łuku spawalniczego, zoptymalizowane pod kątem najczęściej stosowanych materiałów bazowych, pomagają zmniejszyć nakład prac po spawaniu.
 • Wbudowany tryb spawania MMA umożliwia spawanie różnych typów materiałów bazowych.
 • Szybka, niewymagająca narzędzi funkcja zmiany polaryzacji z przodu maszyny.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym


Spawarka Rogue EMP 210 PRO

 

 

ESAB Rogue EMP 210 PRO to zaawansowane, inwerterowe urządzenie wieloprocesowe, które zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb związanych z pracami spawalniczymi – począwszy od lekkiej produkcji, aż po naprawy i konserwację. Ten system charakteryzuje się wydajnością klasy przemysłowej oraz w pełni funkcjonalnymi elementami sterującymi, które pozwalają spawaczowi precyzyjnie dostroić charakterystykę łuku w zależności od spawanego materiału.

Dzięki niskiej masie wynoszącej jedynie 16,7 kg, jednofazowemu zasilaniu 230 V i kompatybilności z generatorami o mocy 10 kVA, to urządzenie gwarantuje maksymalną elastyczność i mobilność. Może być używane zarówno w warsztacie, jak i w terenie, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla profesjonalnych spawaczy, którzy wymagają niezawodnego i wszechstronnego sprzętu do swoich zadań spawalniczych.

 • Prawdziwe wieloprocesowe urządzenia oferujące funkcje synergicznego i manualnego spawania metodami MIG/MAG drutami litymi i rdzeniowymi, lutospawanie, TIG z zajarzaniem Lift TIG oraz MMA (włącznie z 6010).
 • Intuicyjny ekran TFT o przekątnej 5,0 cali zapewnia klarowny widok i bezpośrednią interakcję.
 • Synergiczne programy spawania umożliwiają pełny zakres parametrów spawania, od 0,5 do 10,0 mm, dostępny za pomocą sterowania jednym pokrętłem.
 • Korekcja współczynnika mocy (PFC) zapewnia stabilność łuku i odporność na wahania parametrów zasilania nawet w przypadku użycia przedłużaczy o długości do 100 m.
 • Wyjątkowa, wytrzymała konstrukcja przemysłowa posiada wiele punktów podnoszenia oraz system prowadzenia okablowania.
 • Dynamika łuku umożliwia precyzyjną regulację charakterystyki łuku w celu uzyskania ostrego/sztywnego łuku dla stali węglowej lub miękkiego łuku dla stali nierdzewnej.
 • Możliwość zapisywania i przywoływania aż 10 indywidualnych programów.  Gotowość do pracy ze Spool Gun - Rogue automatycznie konfiguruje ustawienia po podłączeniu uchwytu typu Spool Gun.
 • Stopień ochrony IP23S pozwala na użytkowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

 


Rustler MIG PRO 350 Synergic

 

Kompaktowe inwertorowe urządzenia Rustler MIG PRO to optymalny wybór dla typowych wyzwań spawalniczych. Wyposażone w najnowszą technologię inwertorową, połączoną z niskim zużyciem energii, gwarantują zoptymalizowaną wydajność spawania. Rustler jest przygotowany do spawania różnorodnych popularnych materiałów bazowych, dzięki zoptymalizowanym programom dla stali węglowej, stali nierdzewnej, stopów aluminium oraz lutospawania drutami litymi i rdzeniowymi. Stabilne podawanie drutu zapewnia solidność i niezawodność, dzięki 4-rolkowemu układowi napędowemu.

Urządzenie zostało umieszczone w niezawodnej obudowie wyposażonej w uniwersalny system przechowywania dodatkowych akcesoriów oraz części eksploatacyjnych, używanych na stanowisku spawalniczym. Dodatkowe funkcje, takie jak okienko inspekcyjne, oświetlona od wewnątrz komora, uchwyt na palnik i układ prowadzenia kabli, tworzą efektywne i wygodne środowisko pracy.

 • Pracuj wydajniej dzięki wysokiemu cyklowi pracy przy znamionowym prądzie wyjściowym.
 • Intuicyjny panel z bezpośrednim dostępem do ustawień parametrów skraca czas regulacji parametrów wyjściowych.
 • Wytrzymała obudowa z elastycznym systemem przechowywania akcesoriów sprawia, że maszyna staje się mobilną stacją roboczą.
 • Wizjer inspekcyjny i oświetlenie komory zapewniające lepszą widoczność oraz skracające czasy przestoju.
 • Wyjątkowe parametry łuku spawalniczego, zoptymalizowane pod kątem najczęściej stosowanych materiałów bazowych, pomagają zmniejszyć nakład prac po spawaniu.
 • Mechanizm podający premium 4WD (Ø 38 mm) zapewnia stabilny posuw i wysoką trwałość części eksploatacyjnych.
 • Możliwość spawania metodą MMA oznacza zastosowanie różnych typów elektrod otulonych, co zwiększa wszechstronność urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

 

Kontakt

EKOD sp. z o.o.
Siedziba w Gdyni
NIP: 9581680974
81-061 Gdynia, Hutnicza 36
woj. pomorskie
Tel.: 58 623-61-18
e-mail: ekod@ekod.com.pl
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
Soboty od 8.00 do 13.00

Oddział w Gdańsku
80-051 Gdańsk, ul. Sandomierska 35
Tel. 58 301 24 18
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Soboty nieczynne

Formularz kontaktowy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO