pl en

O nas

Nasza firma działająca na terenie województwa pomorskiego to lider w sprzedaży artykułów spawalniczych i przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować silną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń dla profesjonalistów z takich branż, jak stocznie, rafinerie czy zakłady produkcyjne. Oferujemy szeroki asortyment – od masek ochronnych, aż po maszyny CNC, materiały ścierne, elektronarzędzia i wiele innych. Jesteśmy dystrybutorem niezawodnych produktów znanych marek m.in. Makita, Hitachi, Linde czy DeWalt.

Serwis i wsparcie – profesjonalna naprawa urządzeń spawalniczych

Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Specjaliści zajmują się naprawami wielu urządzeń, w tym spawalniczych, reduktorów i palników gazowych. Ponadto dostarczamy oryginalne części zamienne do artykułów, dzięki czemu wystarczy wymienić zużyty podzespół na nowy i w ekspresowym tempie wrócić do pracy. Regularne przeglądy są bardzo ważne - odpowiednio zabezpieczony sprzęt lepiej działa i może posłużyć na lata.

Ekod – dystrybutor urządzeń spawalniczych

Długa obecność na rynku sprawiła, że zaufało nam wielu klientów. By sprostać ich oczekiwaniom, skupiamy się na doskonaleniu usług i rozszerzaniu oferty. Stawiamy na jakość, co przekłada się na satysfakcję i lojalność odbiorców.

Jesteśmy synonimem jakości i profesjonalizmu w branży spawalniczej i przemysłowej. Szeroki wybór urządzeń od renomowanych producentów oraz kompleksowy serwis to nasze atuty. Doświadczenie i zaangażowanie w obsłudze klienta czynią nas wyborem numer jeden dla profesjonalistów z różnych sektorów przemysłu.